Анна Нагорняк офис-менеджер

Компания Стандарт. Купить квартиру в новых домах и

Недвижимость от хозяина продаж без комісії - 0%

Продам 4-кімнатну квартиру з ремонтом у самому центрі Одеси. ID 48931 (Фото 1)

299 000 USD

0%

Продам 4-кімнатну квартиру з ремонтом у самому центрі Одеси. ID 48931

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Нечипуренка провулок, Центр

156 м2

1 917 USD / кв. м.

25.04.26
Продам пентхауз з терасою. Центр Одеси, клубний будинок П'єр ID 52776 (Фото 1)

212 000 USD

0%

Продам пентхауз з терасою. Центр Одеси, клубний будинок П'єр ID 52776

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Успенський провулок, Центр

106 м2

2 000 USD / кв. м.

02.02.26
Пропонується до продажу двокімнатна квартира в ЖК Чотири сезони. ID 53567 (Фото 1)

80 000 USD

0%

Пропонується до продажу двокімнатна квартира в ЖК Чотири сезони. ID 53567

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Лесі Українки (Гагаріна), Французский/Шевченко

72 м2

1 111 USD / кв. м.

29.04.26
БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в KADORR City: вид на місто, ремонт ID 53915 (Фото 1)

117 800 USD

0%

БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в KADORR City: вид на місто, ремонт ID 53915

Одеська обл., Одеса, Хаджибейський р-н., вулиця Краснова, KADORR City на Краснова

69.3 м2

1 700 USD / кв. м.

19.05.26
ЖК "Білий парус", 3-кімнатна квартира з видом на море. ID 53939 (Фото 1)

199 000 USD

0%

ЖК "Білий парус", 3-кімнатна квартира з видом на море. ID 53939

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Літературна вулиця, Фонтан

131 м2

1 519 USD / кв. м.

28.04.26
Продається двокімнатна квартира в ЖК "18 Перлина" на В. Арнаутській ID 54007 (Фото 1)

136 000 USD

0%

Продається двокімнатна квартира в ЖК "18 Перлина" на В. Арнаутській ID 54007

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Велика Арнаутська вулиця, Центр

98 м2

1 388 USD / кв. м.

12.05.26
Квартира 3 спальни и 2 террасы с видом на ипподром и море!!! ID 54076 (Фото 1)

250 425 USD

0%

Квартира 3 спальни и 2 террасы с видом на ипподром и море!!! ID 54076

105 м2

2 385 USD / кв. м.

19.05.26
Вид на море. Чистий потенціал. Без комісії. ID 54188 (Фото 1)

72 000 USD

0%

Вид на море. Чистий потенціал. Без комісії. ID 54188

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Мореплавний провулок, Аркадия

43 м2

1 674 USD / кв. м.

17.04.26
\n