Анна Нагорняк офис-менеджер

Компания Стандарт. Купить квартиру в новых домах и

НАЙКРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Продаю квартиру з ремонтом на Французькому бульварі у ЖК Сігурд Холл ID 51090 (Фото 1)

185 000 USD

Продаю квартиру з ремонтом на Французькому бульварі у ЖК Сігурд Холл ID 51090

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Французький бульвар, Французский/Шевченко

162 м2

1 142 USD / кв. м.

21.04.26
Студія з видом на море! ЖК Грінвуд. Французький бульвар ID 52773 (Фото 1)

80 000 USD

Студія з видом на море! ЖК Грінвуд. Французький бульвар ID 52773

44 м2

1 818 USD / кв. м.

18.05.26
У продажу 3-кімнатна квартира в ЖК «Гранд Парк» на вул.М. Говорова ID 52188 (Фото 1)

313 119 USD

У продажу 3-кімнатна квартира в ЖК «Гранд Парк» на вул.М. Говорова ID 52188

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Маршала Говорова, Фонтан

132 м2

2 372 USD / кв. м.

22.05.26
Пропонується до продажу двокімнатна квартира в ЖК Чотири сезони. ID 53567 (Фото 1)

80 000 USD

0%

Пропонується до продажу двокімнатна квартира в ЖК Чотири сезони. ID 53567

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Лесі Українки (Гагаріна), Французский/Шевченко

72 м2

1 111 USD / кв. м.

29.04.26
Продається двокімнатна квартира в ЖК "18 Перлина" на В. Арнаутській ID 54007 (Фото 1)

136 000 USD

0%

Продається двокімнатна квартира в ЖК "18 Перлина" на В. Арнаутській ID 54007

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Велика Арнаутська вулиця, Центр

98 м2

1 388 USD / кв. м.

12.05.26
Квартира 153 м² з терасою в Аркадії, ЖК «Кошкин дім» ID 54046 (Фото 1)

260 000 USD

Квартира 153 м² з терасою в Аркадії, ЖК «Кошкин дім» ID 54046

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Посмитного, Аркадия

153.4 м2

1 695 USD / кв. м.

27.03.26
ЖК "Кошкин дім". Квартира 155 м² з терасою в Аркадії — 2 спальні ID 54095 (Фото 1)

270 000 USD

ЖК "Кошкин дім". Квартира 155 м² з терасою в Аркадії — 2 спальні ID 54095

155.2 м2

1 740 USD / кв. м.

31.03.26
ЖК "Акварель 3"  1 ком кв-ра в новом доме  ID 54135 (Фото 1)

37 000 USD

ЖК "Акварель 3" 1 ком кв-ра в новом доме ID 54135

Одеська обл., Одеса, Хаджибейський р-н., Пишонівська вулиця, Молдаванка

41 м2

902 USD / кв. м.

21.04.26
2-комнатная квартира в Kadorr City, ЖК «65 Жемчужина» — ул. Краснова ID 54152 (Фото 1)

120 000 USD

2-комнатная квартира в Kadorr City, ЖК «65 Жемчужина» — ул. Краснова ID 54152

Одеська обл., Одеса, Хаджибейський р-н., вулиця Краснова, KADORR City на Краснова

58.79 м2

2 041 USD / кв. м.

15.05.26
Клубный дом "Сигурд Холл"-Французский бульвар . 3 спальни и студия ID 54184 (Фото 1)

147 000 USD

Клубный дом "Сигурд Холл"-Французский бульвар . 3 спальни и студия ID 54184

119 м2

1 235 USD / кв. м.

06.05.26
\n