Анна Нагорняк офис-менеджер

Компания Стандарт. Купить квартиру в новых домах и

Актуальні об'єкти нерухомості на сайті primorskij.inler.net Одесса

Найкращі пропозиції

Студія з видом на море! ЖК Грінвуд. Французький бульвар ID 52773 (Фото 1)

80 000 USD

Студія з видом на море! ЖК Грінвуд. Французький бульвар ID 52773

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Французький бульвар, Французский/Шевченко

44 м2

1 818 USD / кв. м.

18.05.26
Продаю квартиру з ремонтом на Французькому бульварі у ЖК Сігурд Холл ID 51090 (Фото 1)

185 000 USD

Продаю квартиру з ремонтом на Французькому бульварі у ЖК Сігурд Холл ID 51090

162 м2

1 142 USD / кв. м.

21.04.26
Клубный дом "Сигурд Холл"-Французский бульвар . 3 спальни и студия ID 54184 (Фото 1)

147 000 USD

Клубный дом "Сигурд Холл"-Французский бульвар . 3 спальни и студия ID 54184

119 м2

1 235 USD / кв. м.

06.05.26
2-комнатная квартира в Kadorr City, ЖК «65 Жемчужина» — ул. Краснова ID 54152 (Фото 1)

120 000 USD

2-комнатная квартира в Kadorr City, ЖК «65 Жемчужина» — ул. Краснова ID 54152

Одеська обл., Одеса, Хаджибейський р-н., вулиця Краснова, KADORR City на Краснова

58.79 м2

2 041 USD / кв. м.

15.05.26
ЖК "Акварель 3"  1 ком кв-ра в новом доме  ID 54135 (Фото 1)

37 000 USD

ЖК "Акварель 3" 1 ком кв-ра в новом доме ID 54135

Одеська обл., Одеса, Хаджибейський р-н., Пишонівська вулиця, Молдаванка

41 м2

902 USD / кв. м.

21.04.26
ЖК "Кошкин дім". Квартира 155 м² з терасою в Аркадії — 2 спальні ID 54095 (Фото 1)

270 000 USD

ЖК "Кошкин дім". Квартира 155 м² з терасою в Аркадії — 2 спальні ID 54095

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Посмитного, Аркадия

155.2 м2

1 740 USD / кв. м.

31.03.26
Квартира 153 м² з терасою в Аркадії, ЖК «Кошкин дім» ID 54046 (Фото 1)

260 000 USD

Квартира 153 м² з терасою в Аркадії, ЖК «Кошкин дім» ID 54046

153.4 м2

1 695 USD / кв. м.

27.03.26
Продається двокімнатна квартира в ЖК "18 Перлина" на В. Арнаутській ID 54007 (Фото 1)

136 000 USD

0%

Продається двокімнатна квартира в ЖК "18 Перлина" на В. Арнаутській ID 54007

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Велика Арнаутська вулиця, Центр

98 м2

1 388 USD / кв. м.

12.05.26
Пропонується до продажу двокімнатна квартира в ЖК Чотири сезони. ID 53567 (Фото 1)

80 000 USD

0%

Пропонується до продажу двокімнатна квартира в ЖК Чотири сезони. ID 53567

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Лесі Українки (Гагаріна), Французский/Шевченко

72 м2

1 111 USD / кв. м.

29.04.26
У продажу 3-кімнатна квартира в ЖК «Гранд Парк» на вул.М. Говорова ID 52188 (Фото 1)

313 119 USD

У продажу 3-кімнатна квартира в ЖК «Гранд Парк» на вул.М. Говорова ID 52188

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Маршала Говорова, Фонтан

132 м2

2 372 USD / кв. м.

22.05.26

Нові об'єкти

Квартира з ремонтом у ЖК "34 Перлина" на вул. Басейній ID 54254 (Фото 1)

52 000 USD

Квартира з ремонтом у ЖК "34 Перлина" на вул. Басейній ID 54254

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Басейна вулиця, ЖД Вокзал

39 м2

1 333 USD / кв. м.

22.05.26
2-кімнатна квартира з видом на море в центрі Одеси, Клімовський будинок ID 54238 (Фото 1)

70 000 USD

2-кімнатна квартира з видом на море в центрі Одеси, Клімовський будинок ID 54238

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Мала Арнаутська вулиця, Центр

54 м2

1 296 USD / кв. м.

22.05.26
Однокімнатна квартира з ремонтом біля Парку Перемоги ID 54240 (Фото 1)

89 900 USD

Однокімнатна квартира з ремонтом біля Парку Перемоги ID 54240

54 м2

1 665 USD / кв. м.

18.05.26
Квартира-студія 26 кв.м у ЖК "Дім на Приморській" ID 54241 (Фото 1)

35 000 USD

Квартира-студія 26 кв.м у ЖК "Дім на Приморській" ID 54241

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Приморська вулиця, Центр

26 м2

1 346 USD / кв. м.

20.05.26
2-кімнатна квартира з панорамним видом на море в ЖК «2 Перлина». ID 54242 (Фото 1)

140 000 USD

2-кімнатна квартира з панорамним видом на море в ЖК «2 Перлина». ID 54242

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Гагарінське плато, Аркадия

85 м2

1 647 USD / кв. м.

18.05.26
1-кімнатна квартира 46 м2 у ЖК "Акрополь" ID 54243 (Фото 1)

92 000 USD

1-кімнатна квартира 46 м2 у ЖК "Акрополь" ID 54243

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Фонтанська дорога, Фонтан

46 м2

2 000 USD / кв. м.

18.05.26
2-кімнатна квартира 67м2 у ЖК "Зоряний містечко-2" ID 54231 (Фото 1)

99 000 USD

2-кімнатна квартира 67м2 у ЖК "Зоряний містечко-2" ID 54231

67 м2

1 478 USD / кв. м.

12.05.26
1-комнатные апартаменты в ЖК "Kandinsky Odesa Residence" ID 54229 (Фото 1)

95 000 USD

1-комнатные апартаменты в ЖК "Kandinsky Odesa Residence" ID 54229

47 м2

2 021 USD / кв. м.

11.05.26
Апартаменты 48м2 в ЖК "Kandinsky Odesa Residence" ID 54230 (Фото 1)

97 500 USD

Апартаменты 48м2 в ЖК "Kandinsky Odesa Residence" ID 54230

48 м2

2 031 USD / кв. м.

11.05.26
1-кімнатна квартира 64 м2 в ЖК "9 Перлина" на Французькому бульварі ID 54244 (Фото 1)

125 000 USD

1-кімнатна квартира 64 м2 в ЖК "9 Перлина" на Французькому бульварі ID 54244

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Французький бульвар, Аркадия

64 м2

1 953 USD / кв. м.

18.05.26
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит» ID 54222 (Фото 1)

145 000 USD

У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит» ID 54222

78 м2

1 859 USD / кв. м.

19.05.26
Квартира з ремонтом у ЖК "Акрополь-3": парк Перемоги та повна автономія ID 54247 (Фото 1)

62 000 USD

Квартира з ремонтом у ЖК "Акрополь-3": парк Перемоги та повна автономія ID 54247

32 м2

1 938 USD / кв. м.

18.05.26

продаж без комісії - 0%

Вид на море. Чистий потенціал. Без комісії. ID 54188 (Фото 1)

72 000 USD

0%

Вид на море. Чистий потенціал. Без комісії. ID 54188

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Мореплавний провулок, Аркадия

43 м2

1 674 USD / кв. м.

17.04.26
Квартира 3 спальни и 2 террасы с видом на ипподром и море!!! ID 54076 (Фото 1)

250 425 USD

0%

Квартира 3 спальни и 2 террасы с видом на ипподром и море!!! ID 54076

105 м2

2 385 USD / кв. м.

19.05.26

136 000 USD

0%

98 м2

1 388 USD / кв. м.

12.05.26
ЖК "Білий парус", 3-кімнатна квартира з видом на море. ID 53939 (Фото 1)

199 000 USD

0%

ЖК "Білий парус", 3-кімнатна квартира з видом на море. ID 53939

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Літературна вулиця, Фонтан

131 м2

1 519 USD / кв. м.

28.04.26
БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в KADORR City: вид на місто, ремонт ID 53915 (Фото 1)

117 800 USD

0%

БЕЗ КОМІСІЇ Квартира в KADORR City: вид на місто, ремонт ID 53915

69.3 м2

1 700 USD / кв. м.

19.05.26

80 000 USD

0%

72 м2

1 111 USD / кв. м.

29.04.26
Продам пентхауз з терасою. Центр Одеси, клубний будинок П'єр ID 52776 (Фото 1)

212 000 USD

0%

Продам пентхауз з терасою. Центр Одеси, клубний будинок П'єр ID 52776

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Успенський провулок, Центр

106 м2

2 000 USD / кв. м.

02.02.26
Продам 4-кімнатну квартиру з ремонтом у самому центрі Одеси. ID 48931 (Фото 1)

299 000 USD

0%

Продам 4-кімнатну квартиру з ремонтом у самому центрі Одеси. ID 48931

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Нечипуренка провулок, Центр

156 м2

1 917 USD / кв. м.

25.04.26

Продаж квартир/кімнат

Продам квартиру в Приморському районі в ЖК "Париж" з видом на море. ID 36180 (Фото 1)

86 000 USD

Продам квартиру в Приморському районі в ЖК "Париж" з видом на море. ID 36180

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Удельний провулок, Французский/Шевченко

67 м2

1 284 USD / кв. м.

22.05.26
Продаю квартиру ЖК "Чотири сезони" з видом на море ID 54153 (Фото 1)

55 000 USD

Продаю квартиру ЖК "Чотири сезони" з видом на море ID 54153

42 м2

1 310 USD / кв. м.

01.05.26
Продається квартира  68 кв.м  Мукачевський пров. Цегляний спецпроект. ID 54054 (Фото 1)

125 000 USD

Продається квартира 68 кв.м Мукачевський пров. Цегляний спецпроект. ID 54054

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Мукачівський провулок, Французский/Шевченко

68 м2

1 838 USD / кв. м.

08.05.26
Продається 1-кімнатна в ЖК «Атмосфера» з ремонтом ID 54032 (Фото 1)

68 000 USD

Продається 1-кімнатна в ЖК «Атмосфера» з ремонтом ID 54032

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Курортний провулок, Аркадия

30 м2

2 267 USD / кв. м.

04.05.26
Однокімнатна квартира в ЖК "34 Перлина" ID 54024 (Фото 1)

73 000 USD

Однокімнатна квартира в ЖК "34 Перлина" ID 54024

44 м2

1 659 USD / кв. м.

13.04.26
Продається двокімнатна квартира на Французькому бульварі. ID 54016 (Фото 1)

80 000 USD

Продається двокімнатна квартира на Французькому бульварі. ID 54016

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Шампанський провулок, Французский/Шевченко

60 м2

1 333 USD / кв. м.

07.05.26
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Одеси з панорамним видом на місто. ID 53764 (Фото 1)

62 000 USD

Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Одеси з панорамним видом на місто. ID 53764

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Прохорівська вулиця, Центр

54 м2

1 148 USD / кв. м.

28.04.26
Продаю 1-кімнатну квартиру 43 м² у ЖК "Сонячний", Аркадія. ID 53591 (Фото 1)

46 000 USD

Продаю 1-кімнатну квартиру 43 м² у ЖК "Сонячний", Аркадія. ID 53591

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Сонячна вулиця, Фонтан

43 м2

1 070 USD / кв. м.

07.05.26
22 Перлина. Квартира з дизайнерським ремонтом, кухня-вітальня та спальня ID 53014 (Фото 1)

62 000 USD

22 Перлина. Квартира з дизайнерським ремонтом, кухня-вітальня та спальня ID 53014

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Болгарська вулиця, ЖД Вокзал

50 м2

1 240 USD / кв. м.

12.11.25

80 000 USD

44 м2

1 818 USD / кв. м.

18.05.26
3-кімнатна квартира з ремонтом у новому будинку в центрі міста ID 52763 (Фото 1)

148 000 USD

3-кімнатна квартира з ремонтом у новому будинку в центрі міста ID 52763

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Новосельського, Центр

129 м2

1 147 USD / кв. м.

06.05.26
Продам квартиру з видом на море на проспекті Шевченка ID 52482 (Фото 1)

185 000 USD

Продам квартиру з видом на море на проспекті Шевченка ID 52482

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Шевченка, Французский/Шевченко

120 м2

1 542 USD / кв. м.

25.04.26

Продажа квартир в новых домах и спецпроектах Приморского района Одессы, варианты с ремонтом, видом на море. Жилые комплексы: Жемчужина 1,2,6,7,8,9,19, Новая Аркадия, Корона Новой Аркадии, Гольфстрим, новые дома на ул.Говорова возле парка Победы - Звездный городок (1,2), Армейский, Гранд парк, Пионер и т.д.